Skip to content

Cart

Your cart is empty

Lubricants & Toy Care

Explore lubricants and toy-care essentials, including water-based and silicone-based formulas and products for toy cleaning. Find options to support your personal comfort and routine.

Sort by

pjur INFINITY silicone based 50ml
pjur INFINITY silicone based 50ml Sale price$43.99 ($8.80/10ml)
pjur INFINITY water-based 50ml
pjur INFINITY water-based 50ml Sale price$33.99 ($6.80/10ml)
pjur Original
pjur Original Sale price$43.99 ($4.40/10ml)
pjur Toy Clean 100 ml
pjur Toy Clean 100 ml Sale price$23.99 ($2.40/10ml)
pjur Med Repair Glide
pjur Med Repair Glide Sale price$33.99 ($3.40/10ml)
pjur Woman Nude
pjur Woman Nude Sale price$28.99 ($2.90/10ml)